Informacja COVID

Szanowni Państwo,

W związku z Rozporządzeniem z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zmniejszającym limit obłożenia w obiektach , w których są świadczone usługi hotelarskie do 30% uprzejmie informujemy, że w przypadku przekroczenia obowiązującego limitu obłożenia w Obiekcie, zgodnie z obowiązującymi w danym czasie rozporządzeniami rządowymi, Obiekt będzie uprawniony do przyjmowania wyłącznie Gości, którzy okażą unijne cyfrowe zaświadczenie Covid, potwierdzające fakt zaszczepienia.

Mając na względzie powyższe tylko okazanie przez Państwa unijnego cyfrowego zaświadczenia Covid będzie uprawniało Obiekt do realizacji zamówionych świadczeń, jeśli obłożenie obiektu wyniesie 30%.

W przypadku Państwa zgody na weryfikację danych, zostaną Państwo przy zameldowaniu poproszeniu o okazanie unijnego cyfrowego zaświadczenia Covid (kodu QR) . W razie nie okazania zaświadczenia możemy być zmuszeni do odmowy świadczenia naszych usług.

Liczymy na Państwa zrozumienie.


Z wyrazami szacunku
Dyrekcja OTS Zagroń
 

Oferty

Rezerwacje online...

GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY