Strefa saun i relaksu

Zapraszamy do miejsca prawdziwego relaksu i odprężenia. Zagroń oferuje m.in. 3 rodzaje saun: 
 

sauna sucha

SAUNA SUCHA

poprawia wydolność i krążenie, oczyszcza organizm z toksyn i rozluźnienia umysł
 
Sauna, w której to wilgotność przeważnie nie przekracza 10%. Jej temperatura zaś waha się od 70 do nawet 100 stopni Celsjusza.
 
Dzięki niej skóra nagrzewa się bardzo szybko uwalniając pot. Niska wilgotność powietrza nie wywiera jednak większego wpływu na układ oddechowy. Jednak regularne odwiedzanie tej sauny w znaczący sposób poprawia wydolność i krążenie.
 
Głównym jej atrybutem jest również doskonałe oczyszczanie organizmu z toksyn i wysoki stopień rozluźnienia umysłu.
 

sauna mokra

SAUNA MOKRA

doskonale wpływa na skórę, układ krwionośny
 
Panuje w niej dość wysoka temperatura, ok. 70 st., co przy wilgotności rzadko przekraczającej 40% stanowi najlepsze warunki do odpoczynku. Dodatkowym plusem jest to, że warunki w niej panujące, są w dużej mierze zależne od użytkowników. Można obniżyć temperaturę, a parę wytwarza się przez polewanie kamieni. Dlatego jej warunki może znieść większość ludzi.
 
Często nie wymaga specjalnego przygotowania, można do niej wejść mokrym, jednak nie po dużym wysiłku, czy jedzeniu i używkach.
 
Doskonale wpływa na skórę, układ krwionośny.
 

sauna infrared

SAUNA INFRARED

stworzona dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogą korzystać z klasycznej sauny
 
Została stworzona dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogą korzystać z klasycznej sauny. Sauna bezpieczniejsza i znośniejsza dla ludzi, dla których zbyt uciążliwa jest wilgotność, a sauna sucha jest zbyt gorąca.
 
Promieniowanie podczerwone jest źródłem energii niezbędnej dla naszego życia. Ogrzewa ono bezpośrednio komórki ciała, nie ogrzewając otaczającego powietrza (w przeciwieństwie do sauny, gdzie organizm ludzki ogrzewany jest gorącym powietrzem, co z kolei powoduje obciążenie dla całego układu krążenia!) dlatego w komorach z promiennikami na podczerwień już w znakomicie tolerowanej przez organizm ludzki temperaturze ok. 400°C następuję podwyższenie temperatury ciała i wytwarzanie potu.
 
Seans rozpoczynający się o pełnej godzinie i trwający 30 min.
 

strefa relaksu

STREFA RELAKSU

dla szukających wytchnienia, wyciszenia i regeneracji…
 
Ponadto, dla gości szukających chwili wytchnienia udostępniliśmy strefę relaksu, gdzie czekają na Państwa wygodne leżaki, a w tle słychać relaksacyjną muzykę, która pozwoli na chwilę uciec od codziennego zgiełku.

Rezerwacje online...

GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY